Tamir & Aksesuarlar

Gündelik hayatımızda her an kullanmakta olduğumuz telefonlar her an bozulabiliyor ve bizleri sıkıntıya sokabiliyorlar. Telefonlar bozulduklarında kişilerin kaliteli bir telefon teknik servisi bulması kolay olmuyor. Kişiler telefonlarını tamir ettirmek isterken daha kötü durumlarla karşılaşabiliyorlar. Çotuk bilişim olarak müşterilerimizin arıza yapan telefonlarını tekrar kaliteli bir şekilde kullanabilmeleri için hizmet veriyoruz.

Cep Telefonlarının Yazılım Sorunlarını Çözüyoruz

Firma olarak telefonlarda meydana gelen teknik sorunlar dışında yazılım kaynaklı sorunlarının da giderilmesini sağlıyoruz. Telefonlara yeni program yüklenmesi gerekiyorsa programı yükleyerek telefonların kaliteli çalışmasını sağlıyoruz. Telefonların güncelleme yapılmadığı için sorun yaşadığını tespit edersek de telefonların gerekli güncellemelerini yaparak telefon sahiplerine teslim ediyoruz.

Uygun Fiyatlarla Karaman Telefon Tamiri

Servis olarak tamirini yaptığımız telefonlar için talep ettiğimiz fiyatlar telefonların markalarına ve arızaların büyüklüğüne göre değişiklik gösterebiliyor. Ancak tüm telefonların tamir hizmetlerinde müşterilerimizi sıkıntıya sokmayacak derecede uygun fiyatlar talep ediyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz tamiri yapılmış telefonlar için fazla ücret ödememiş oluyorlar. Garanti süresi kapsamında kişiler telefonlarında aynı şikayeti (kullanıcı hatası dışındaki durumlar) yaşarlarsa ücret talep etmeden sorunların giderilmesi için çalışıyoruz.